O nás
1
24
0
Mnoho

Kdo jsme

Již od roku 1993 pro vás provádíme rekonstrukce bytových prostor. Pro nás to představuje roky vývoje, který směřuje k jednomu cíli - zlepšení podmínek bydlení v panelovém domě. Ani nemusíte být pamětníky a jistě si vybavíte velké množství chátrajících panelových domů, které před lety hyzdily naše města, tehdy ještě bez barevných omítek, zateplení a plastových oken. Z paneláků, které představovali poválečné provizorium, se stal standard a bylo nadmíru jasné, že mají svou budoucnost. Nikoliv však v této podobě.

To nás přivedlo k vizi zlepšení životních podmínek lidí, kteří v panelových domech žijí. Dnes již život v paneláku není provizorium. Přibývá lidí, kteří preferují pohodlí bytu oproti rodinnému domu. Moderní byt dnes může splňovat požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Dnes již máme za sebou stovky realizací. Vracejí se k nám první zákazníci, kteří se přestěhovali a znovu rekonstruují. Přestavujeme i byty dětí, které byly malé, když jsme přestavovali jejich domov a nyní si budují vlastní.

Pokud se ohlédneme zpátky, máme pocit, že se naše vize naplňuje. Zlepšili jsme život mnoha lidem, harmonické prostředí jistě ovlivnilo mnoho rodinných vztahů a zpříjemnilo dospívání mnoha dětem. Právě proto nás naše práce naplňuje. Na té dlouhé cestě jsme prošli mnoha zkušenostmi, každou jsme však brali jako příležitost být lepší, zdokonalit se. I to je cesta. Děkujeme všem našim klientům za důvěru, kterou nám dávali a dávají a díky které jsme mohli realizovat své sny a dělat práci, která nám přináší radost.


Náš tým

Už od počátků fungujeme jako rodinná firma. V současnosti se na chodu společnosti podílí už třetí generace rodiny Žákovy.

V praxi jako jedna velká rodina funguje celá firma, neboť 10 pracovníků to s námi táhne už více než 15 let a dalších 5 více než 10 let.

  • 15 a více let
  • 10 - 15 let
  • 5 - 10 let
  • Do 5 let