Služby

Rekonstrukce

Nabízíme kompletní servis a různé druhy práce od jednoduchých oprav až po rozsáhlé rekonstrukce a stavby. Vy nám řeknete svůj sen, zbytek zařídíme my. Celková rekonstrukce bytu je profesně rozsáhlá akce na extrémně malém prostoru. My vás však nebudeme zatěžovat tím, co taková rekonstrukce obnáší. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, nezasáhne vás zákulisí, zbude vám jen radost, na kterou jste se těšili dlouhé roky.

Připravíme pro vás návrh na základě letitých zkušeností. Zakládáme si na tom, že nejde o typizovaný návrh - vždy jde o návrh, který vznikne na základě vašich konkrétních požadavků a potřeb. Po dobu prací poskytujeme náhradní ubytování.


Kuchyně

Moderní kuchyně stavíme z nejrůznějších druhů materiálů a v řadě designových stylů, avšak vždy na míru a podle vašich přání. Díky tvůrčí fantazii našich bytových designérů tvoříme kuchyně, které dokáží reagovat na vaše tužby, aniž o nich zatím víte. Dokážeme splnit všechny představy do posledního detailu. Pomocí 3D návrhu si svou kuchyň prohlédnete ještě před tím, než skutečně vznikne.

Dodáváme vše, co do kuchyně patří - obklady, dlažbu, elektrospotřebiče, osvětlení, poličky, dveře, zárubně, veškeré podlahové krytiny atd. Postaráme se také o všechny související činnosti - od instalatérských prací přes rozvody elekřiny a plynu až po montáž a likvidaci odpadu. Náš fortel kuchyni dodá skutečnou dlohověkost a maximální praktičnost. Taková kuchyně se stane srdcem i duší domova.

Ozvěte se nám na jeden z uvedených kontaktů a domluvme si schůzku nebo se rovnou zastavte v jednom z našich studií. Pobavíme se o představách a možnostech rekonstukce, následovat bude zaměření a vypracování návrhu. Poté se pustíme do přestavby, v jejímž průběhu je vám k dispozici náhradní ubytování.


Nábytek

Vestavěné skříně dokonale využijí prostor, který máte k dispozici, ať už jde o klasické kolmé stěny nebo atypicky tvarovaný prostor. Dokáží rovněž zakrýt nerovnosti v panelových domech. Uspořádání vnitřního prostoru skříně je "ušité" přímo na míru vašim potřebám a požadavkům. Nabídka komponentů pro uspořádání a rozvržení skříně je velice variabilní a nabízí neomezené možnosti. Praxe je taková, že vytvoříte seznam věcí, které mají být ve skříni uloženy a tomu se vnitřní prostor uzpůsobí. Nabídneme vám kompletní drátěný program, šuplíky, koše, sklopné tyče, držáky na žehličku či žehlící prkno.

Když jsme hotovi s rozvržením vnitřního prostoru, přistoupíme k řešení exteriéru skříně. V nabídce je až 50 druhů lamina - od imitace dřeva až po celou škálu barevných odstínů. Abychom design doladili do nejmenších detailů, vybereme správné rámy, aby konečný dojem působil harmonicky. Dveře skříně mohou být posuvné či otočné, zavěšené na pantech, i se zrcadlem


Koupelny

Dokážeme prozářit vaši koupelnu špičkovým designem. Koupelny přestavujeme na míru - přesně uzpůsobenou přáním i požadavkům. Zajistíme veškerou přípravou i samotnou rekonstrukci – od návrhu přes výběr materiálů až po finální provedení. Do koupelen dodáváme dlažbu, obklady, sanitární keramiku i nábytek. Vše objednáme a přivezeme, o nic se nemusíte starat - vše je na nás. Proměňte svou koupelnu v krásné místo relaxace a odpočinku.

Do panelových bytů nabízíme unikátní typ rekonstrukce umakartového jádra bez bourání AQUAVINYL - více informací zde.

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku. S našimi odborníky vyberete řešení, materiály i vybavení. Stanovíme termín rekonstrukce, odsouhlasíme rozpočet a sepíšeme smlouvu. Po dobu prací poskytujeme náhradní ubytování.


Dveře Sapeli Point Dveře Ústí nad Labem

Na cestě za novými dveřmi provádíme klienty od zaměření až po samotnou montáž. Nabízíme vchodové i interiérové dveře všech rozměrů. Vzorky dveří i dveřních systémů si můžete sami prohlédnout v našich provozovnách na Severní Terase a v centru Ústí nad Labem. Zde společně vybereme vzhled, materiál, systém otvírání, kování, zárubně nebo panty.

Zaměření poskytujeme zdarma. Provádíme vybourání, vyříznutí původní zárubně a osazení nové. Provádíme i montáž dveřního pouzdra pro posuvné dveře do stěny. Dodáváme grafosklo jako obkladový materiál nebo jako výplň dveří pro dokonalý design.

Naše firma je oficiálním partnerem české společnosti Sapeli, která se poctivému truhlářskému řemeslu věnuje více než sto let.


Podlahy

Podlaha udává povahu interiéru, proto musí být nejen vkusná, ale i funkční. Dodáme a položíme všechny druhy podlahových krytin, práce zajistíme vlastními zaměstnanci. Naši řemeslníci mají za sebou zkušenosti ze stovek domácností, proto přesně vědí, jak podlahu položit, aby vydržela dlouhá léta bez vady.